Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Białaczowie

W piątek, 10 stycznia 2020 r. odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Białaczowie. Do Turnieju zgłosiły się wszystkie Szkoły Podstawowe z terenu gminy.

Mecze odbywały się systemem ligowym, czyli każdy z każdym. Po zaciętej walce pierwsze miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Białaczowie, na 2 miejscu uplasowała się Szkoła Podstawowa z Petrykóz, na 3 miejscu Szkoła Podstawowa w Skroninie, natomiast na miejscu 4 Szkoła Podstawowa z Miedznej Drewnianej. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maciej Łukasik.

Uczestnicy zostali nagrodzeni pucharami, medalami i dyplomami. Sędziami zawodów byli: Joanna Lendzion, Piotr Jachowicz, Jan Czechowicz i Dawid Paduszyński. Turniej przygotowały Magdalena Szołowska i Marzanna Paduszyńska.

Skład zwycięskiej drużyny: Maciej Łukasik, Kacper Kowalski, Wiktor Adamus, Kamil Kołodziejczyk, Anna Wilk, Justyna Wilk, Mateusz Andrychiewicz, Wojciech Stępniak.