wersja testowa serwisu

Brzezińska Liga Piłki Nożnej ponownie z patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej

PATRONAT

Jak poinformowali na swojej oficjalnej stronie organizatorzy Brzezińskiej Ligi Piłki Nożnej, po raz trzeci z rzędu liga została objęta prestiżowym patronatem PZPN "Piłka dla wszystkich". Informacja ta została opublikowana 4 marca, kilka minut przed południem.

Jak podaje oficjalna strona Polskiego Związku Piłki Nożnej, "Patronat PZPN "Piłka dla wszystkich" jest wyróżnieniem honorowym i może być przyznawany rozgrywkom piłkarskim o charakterze amatorskim (nie zawodowym), rozgrywanym w dowolnej formie (turnieje, ligi, rozgrywki pucharowe itp.)."

Brzezińskie rozgrywki po raz pierwszy zostały w ten sposób wyróżnione w 2019 r. Co ciekawe, wtedy z propozycją współpracy pierwsi odezwali się przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jak widać, działania związane z Brzezińską Ligą odbijają się szerokim echem daleko poza granicami naszego miasta i są doceniane nawet na najwyższym szczeblu.

Oprócz wielkiego wyróżnienia, którym niewątpliwie jest przyznanie patronatu samo w sobie, Brzezińska Liga może liczyć na inne korzyści jak np. ufundowanie nagród dla najlepszych zawodników i drużyn, a także publikację relacji związanych z Ligą na kanałach PZPN.

Autor: Mateusz Cieślak