wersja testowa serwisu

W weekend domowe kolędowanie z MDK i Studio Piosenki TON

78f4aec204b3bd9ea8095cbee895cf3f

Miejski Dom Kultury i Studio Piosenki TON serdecznie zapraszają na koncert online odbywający się pod hasłem „Domowe kolędowanie". Koncert został podzielony na dwie części.

Ich transmisja będzie miała miejsce w najbliższy weekend - 16 i 17 stycznia o godz. 16.00 na facebookowych profilach MDK Opoczno i Studia Piosenki TON.

- Chcąc przedłużyć okres świąteczny jak co roku w styczniu wokaliści i instruktorzy TON-u przygotowali pełen wzruszeń koncert, w czasie którego zabrzmią najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. W tym roku ze względu na pandemię COVID-19 nie mogliśmy spotkać się wszyscy na scenie, dlatego koncertować będziemy z naszych domów - podkreślają Izabela i Maciej Lisowscy, trenerzy wokalni Studia Piosenki TON.

Podczas koncertu wokalistom towarzyszyć będą ich bliscy: rodzice, rodzeństwo, dziadkowie.

W pierwszej części koncertu wystąpią:

Hania i Ola Niewadzi, Kamila Błaszczyk, Franek i Gabrysia Kędziora, Faustyna Witoń, Karolina Brola, Zuzia Strużek, Marysia Szwaczyk, Kasia Kowalczyk, Sandra Dembińska, Patryk Gosa, Kinga i Kornelia Studnickie oraz Wiktoria Jaworska.

W części drugiej zaśpiewają:

Kasia, Paweł i Ewa Krawczyk, Amelia Fidelus, Agata Zielińska, Weronika Wiktorowicz, Agatka, Martynka i Kasia Siedleckie, Laura Dembińska, Zosia Biskup i Emilia Dziubak, Olga Brzózka, Maja i Nela Malej, Iza Czeczenikow, Maja i Sara Stępień, Zuzia Walkiewicz oraz Maja Stępień.

źródło: MDK w Opocznie