wersja testowa serwisu

Gminna Biblioteka Publiczna w Białaczowie z kolejnym dofinansowaniem

pieniadze2

Gminna Biblioteka Publiczna w Białaczowie otrzymała dofinansowanie z Łódzkiego Domu Kultury w ramach naboru dotyczącego współorganizacji projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego, związanych z obchodami Roku Świętego Jana Pawła II.

Celem naboru jest popularyzacja osoby Świętego Jana Pawła II, nauki jaką głosił, dokonań, podniesienie poziomu uczestnictwa w kulturze, integracja regionu, budowa i wzmacnianie tożsamości regionalnej i więzi międzypokoleniowych.

Całkowita wartość projektu: 6800,00 zł, kwota dofinansowania 5440,00zł, wkład własny 1360,00zł.

Projekt pod nazwą „Nie zastąpi Ciebie nikt" zakładał organizację Montażu słowno-muzycznego z udziałem uczniów szkół z terenu gminy, Zespołu Artystyczno-Muzycznego Gminy Białaczów oraz Dziecięcego Zespołu Ludowego „Owczareczek". Uroczystość miała odbyć się w Świetlicy Wiejskiej w Białaczowie z udziałem mieszkańców gminy. Przez wzgląd na wprowadzone obostrzenia w związku z koronawirusem przygotowana zostanie w nieco innej formie, a mianowicie dostępna będzie online na portalu społecznościowym GBP w Białaczowie oraz kanale YouTube zespołu. Linki do stron podane zostaną także na stronie internetowej Urzędu Gminy Białaczów.

źródło: UG Białaczów