Inauguracyjne zwycięstwo Hurtapu Łęczyca. Nasza drużyna lepsza od Olimpii Elbląg

272245562_712754616777590_1889026970173742780__20220128-163958_1
fot. Anna Straszewska

Wiele emocji przyniósł pojedynek Hurtapu Łęczyca z Olimpią Elbląg, który odbył się w ramach turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-15 w Futsalu.

Dobre widowisko w drugim meczu grupy 3 MMP U-15 w Futsalu zaprezentowali zawodnicy Hurtapu Łęczyca i Olimpii Elbląg. Obie drużyny stworzyły sobie wiele dogodnych okazji, padły też ładne gole i nie brakowało udanych parad bramkarskich.

Wynik spotkania został otwarty w 9. minucie spotkania. Na bramkę rywala pognał Mikołaj Wieniakowski i pewnym, mocnym strzałem przy słupku pokonał bramkarza rywali. Taki wynik utrzymał się do 15 minuty. Wtedy z kontratakiem wyszli zawodnicy z Elbląga, piłka trafiła do Adam Rychtera, który na linii pola karnego zwiódł jednego z graczy Hurtapu i wpakował piłkę do bramki obok Maćczaka.

Podopieczni Roberta Czekalskiego prowadzenie odzyskali w 19. minucie gry. Po podaniu z rzutu rożnego mocny strzał oddał Bartosz Plak, jednak na jego nieszczęście piłka trafiła w poprzeczkę. Los chciał, że futsalówka wróciła pod nogi zawodnika z Łęczycy, który tym razem przymierzył precyzyjniej i umieścił ją w siatce między nogami bramkarza. Jak się później okazało, gol ten dał bardzo cenne trzy punkty naszej drużynie. Plak został także wybrany MVP meczu.

W innym meczu tej grupy Okocimski Brzesko pokonał GKS Futsal Tychy 3:0.

Jutro przed zawodnikami Hurtapu Łęczyca kolejne dwa mecze fazy grupowej. O godzinie 11:50 łęczycanie zmierzą się z Okocimskim Canpack Brzesko, natomiast na godzinę 17:40 zaplanowany został pojedynek z GKS SMS Futsal Tychy.

Junior Hurtap Łęczyca - Olimpia Elbląg 2:1
Wieniakowski Mikołaj, Plak Bartosz - Rychter Adam

Kadra Hurtapu Łęczyca: Patryk Olczyk, Krzysztof Maćczak - Igor Browarski, Bartosz Witkowski, Alan Czekalski, Miłosz Frontczak, Wojciech Urbanek, Bartosz Plak, Alan Turkowski, Mikołaj Jesionowski, Mikołaj Wieniakowski

Zobacz zdjęcia: 
 

RODO oraz Polityka cookies
Z uwagi na wymogi prawne, niniejszym przedstawiamy informacje na temat przetwarzania danych dostarczanych przez Ciebie podczas korzystania z naszych portali informacyjnych. Klikając w przycisk "Przejdź do portalu", wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych za pomocą plików cookies przez naszych partnerów reklamowych dla celów opisanych poniżej. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie wspomnianych danych, w każdej chwili możesz opuścić nasz portal. Przechodząc dalej za pomocą przycisku „Przejdź do portalu”, Twoje dane będą przetwarzane przez nas na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora danych lub przez naszych partnerów. Przetwarzanie to nie wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody, ale możesz mu się w każdej chwili sprzeciwić.
Stosowanie plików cookies oraz pozostałych technologii informatycznych
Nasz portal oraz nasi partnerzy, stosujemy pliki cookies i pozostałe technologie informatyczne, które gromadzą informacje m.in. o odwiedzanych przez Ciebie stronach internetowych oraz podstronach, a także o lokalizacji urządzenia. Ma to przede wszystkim na celu:
• zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników w trakcie korzystania ze stron naszych portali informacyjnych,
• poprawę i stałe ulepszanie świadczonych przez nas usług, dzięki zbieraniu i wykorzystaniu tych danych w celach analitycznych i statystycznych,
• wyświetlanie spersonalizowanych reklam, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom (remarketing).
Zakres wykorzystywania plików cookies możesz dowolnie określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Każda przeglądarka posiada własne ustawienia cookies. Jeśli nie wprowadzisz zmian w ustawieniach będzie to oznaczało, iż zgadzasz się na zapisywanie informacji w plikach cookies, a następnie na przechowywane ich w pamięci Twojego urządzenia. Zarówno my, jako właściciele portalu oraz nasi partnerzy możemy uzyskiwać dostęp do tych informacji. 
Wykorzystanie informacji
Aby dopasować wyświetlanie reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań, wykorzystujemy właśnie zebrane i zapisane informacje w plikach cookies. Administratorem Twoich danych jest Local Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Sienkiewicza 85/87 lok. 8, 90-057 Łódź. Możesz skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego oraz w dowolnym momencie wyrazić swój sprzeciw wobec tego rodzaju działań. 
Wykorzystywanie Twoich informacji przez naszych partnerów
Mając na uwadze współpracę z dostawcami reklamowymi informujemy, iż działania w celach marketingowych mogą podejmować nasi partnerzy, korzystający z powierzchni reklamowych w naszych portalach. Do naszych partnerów zaliczamy Google Adsense, a także agencje reklamowe, agencje interaktywne, domy mediowe oraz innych dostawców reklam, w tym Taboola. Podobnie, jak i my, nasi dostawcy reklam również gromadzą i wykorzystują informacje zgromadzone w plikach cookies. Dzięki takim danym, w naszych portalach zobaczysz reklamy dopasowane do Twoich zainteresowań.
Celem przetwarzania Twoich danych zawartych w plikach cookies przez naszych partnerów jest:
• przechowywanie Twoich informacji na urządzeniu z którego przeglądasz nasz portal i dostęp do nich
• wybór reklam do wyświetlenia w tym reklam spersonalizowanych,
• dopasowanie treści spersonalizowanych
• pomiar efektywności reklam,
• dostarczanie jak najbardziej efektywnych reklam, zgodnych z Twoimi zainteresowaniami.
Abyśmy wraz z naszymi partnerami mogli podejmować powyższe działania, wymagana jest Twoja zgoda, którą wyrażasz poprzez kliknięcie w przycisk „Przejdź do serwisu”. Pamiętaj, że Twoja zgoda jest dobrowolna. Bez niej korzystanie z naszych portali będzie pozbawione wielu funkcji, co może wpłynąć na jakość wyświetlanych informacji.
Twoje prawa
Pamiętaj, że udzieloną zgodę możesz w dowolnym momencie wycofać, korzystając a naszego formularza kontaktowego, jednak pamiętaj, iż wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Za pomocą wspomnianego formularza kontaktowego możesz także wyrazić swój sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu lub prawnie uzasadnionego interesu naszych partnerów. Zgodnie z obowiązującym prawem, możesz zgłosić nam, jako podmiotowi wykorzystującemu Twoje dane żądanie dostępu do tych danych, zmiany ich, usunięcia lub ograniczenia wykorzystania. Zapraszamy Cię także do odwiedzenia naszej Polityki prywatności.