wersja testowa serwisu

Mieszkaniec Kutna wziął udział w teleturnieju TVP1. Jak sobie poradził?

116131543_651943649005181_3343471507741133935_n

Od blisko roku na antenie TVP1 emitowany jest teleturniej „Gra słów. Krzyżówka". W jednym z ostatnich odcinków udział wziął mieszkaniec Kutna.

Teleturniej „Gra słów. Krzyżówka" proponuje widzom TVP znakomitą zabawę pełną klasycznych łamigłówek w nowoczesnej formie! Intrygujące zagadki, szalone litery, atrakcyjne nagrody i błyskotliwy prowadzący! Od poniedziałku do piątku trening szarych komórek prowadzi mistrz puenty, Radek Brzózka. Twórcy teleturnieju zachęcają do wspólnej zabawy, zarówno początkujących szaradzistów, jak i wybitnych specjalistów od łamania szyfrów i głowy.

W każdym odcinku programu rywalizują cztery osoby. W rundzie pierwszej prowadzący podaje definicję jakiegoś wyrazu, a uczestnicy mają za zadanie odgadnąć, o jakie słowo chodzi. W rundzie drugiej z głównego hasła rundy pierwszej uczestnicy muszą ułożyć słowa, zawierające głoski z tegoż hasła. Do czwartej – finałowej rundy przechodzą tylko dwie osoby. Kto pierwszy wciśnie przycisk, może udzielić odpowiedzi.

W ostatnim odcinku udział wziął mieszkaniec Kutna - Damian, który niegdyś był piłkarzem futsalowym. Jego rywalami byli: Joanna z Wrocławia, studentka studiów humanistycznych; Dariusz, emerytowany wojskowy, który obecnie prowadzi klub karate; Teresa z Wrocławia, której pasją jest nordic walking.

Jak poradził sobie kutnianin? Zobacz w TYM MIEJSCU.