wersja testowa serwisu

Nadchodzą "Jesienne manewry artystyczne"

autumn-3702845_960_720

Za kilka dni przywitamy słoneczną, kolorową jesień, która zapowiada nowy sezon artystyczny w kulturze. Na dobry początek, rawski dom kultury zaprasza 20 września, od godz. 15.00 na piknik rodzinny. W niedzielne popołudnie przed MDK będzie dużo się działo.

O programie opowiada dyrektor placówki - Grzegorz Klimczak: "Czas spotkania umilą muzycznie młodsi i starsi artyści MDK - członkowie działających przy placówce sekcji artystycznych - wokalnej i instrumentalnej. Atrakcji nie zabraknie także dla miłośników szeroko pojętej sztuki - będzie rysowanie, malowanie i kolorowanie - różnymi technikami, na różnych fakturach. Będzie też wystawa prac wykonanych przez dzieci.

Piknik będzie świetną okazją, by poznać instruktorów MDKu i ich propozycje warsztatowe na nowy rok artystyczny. Będzie można także uczyć się od „mistrzów". Zaproszenie na imprezę przyjęli zaprzyjaźnieni z placówką lokalni twórcy z terenu całego powiatu rawskiego. Nie tylko pokażą swoje prace, ale również zdradzą tajniki rękodzieła, w którym się specjalizują.

Zabawy dla milusińskich poprowadzą także animatorzy i szczudlarze. Będą bańki mydlane i baloniki. W trakcie pikniku oficjalnie podsumowany zostanie konkurs fotograficzny „Wakacyjna migawka z Rawy". Nie zabraknie też niespodzianek. Niedzielne popołudnie warto spędzić przy Miejskim Domu Kultury.

UWAGA! Wszystkie zajęcia i zabawy zostaną poprowadzone w reżimie sanitarnym, bezpiecznie dla uczestników i prowadzących. Uprzejmie prosimy dorosłych o zabranie maseczek ochronnych."

Patronat nad "Jesiennymi manewrami artystycznymi" objął burmistrz Piotr Irla.

źródło: UM Rawa Mazowiecka