wersja testowa serwisu

Najlepsi sportowcy i trenerzy z powiatu opoczyńskiego nagrodzeni

13
fot. Starostwo Powiatowe w Opocznie

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Opocznie odbyła się Sesja Rady Powiatu Opoczyńskiego. Podczas części uroczystej wręczono nagrody i wyróżnienia sportowe zawodnikom i trenerom za wyniki osiągnięte w rywalizacji sportowej w 2019 roku w dyscyplinach o szczególnym znaczeniu dla Powiatu Opoczyńskiego.

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne w tym roku uroczystość została podzielona i miała skromniejszy, niż w latach ubiegłych, charakter. Puchary i nagrody zwycięskim sportowcom wręczali w imieniu Zarządu i Radnych - Starosta Opoczyński Marcin Baranowski, Wicestarosta Maria Barbara Chomicz oraz Przewodniczący Rady Powiatu Józef Róg.

Oto pełna lista nagrodzonych, serdecznie gratulujemy !

1 miejsce
Piotr Stępień - Zawodnik Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO

2 miejsce
Szymon Zawadzki - Zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
Przemysław Nowak - Zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica

3 miejsce
Karolina Pokusa - Zawodniczka Klubu Sportów Walki „ K.O.Opoczno"
Adrian Adamczyk - Zawodnik Ludowego Klubu Sportowego „ Opocznianka"
Przemysław Rutowicz - Zawodnik Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz" przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie

Nagrodzeni trenerzy
1. Karolina Dworak - Trener Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz" przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie
2. Krzysztof Maj - Trener Ludowego Klubu Sportowego „OPOCZNIANKA" w Opocznie
3. Piotr Podogrocki - Trener Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
4. Michał Kiljanek - Trener Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
5. Włodzimierz Dębowski - Trener Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
6. Jacek Wojtarek - Trener Ludowego Towarzystwa Sportowego Opoczno Sport Team
7. Przemysław Gierczak - Trener Ludowego Klubu Kolarskiego LUKS SŁAWNO
8. Piotr Nasulewicz -Trener Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF Sport Opoczno
9. Adam Pokusa - Klub Sportów Walki K.O Opoczno
10. Popecki Roman - Trener Ludowego Klubu Sportowego „OPOCZNIANKA" w Opocznie

WYRÓŻNIENI
1. Kacper Adamczyk - Zawodnik Ludowego Klubu Sportowego „Opocznianka"
2. Filip Popecki - Zawodnik Ludowego Klubu Sportowego „Opocznianka"
3. Maciej Bartos - Zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
4. Karolina Bąkiewicz - Zawodniczka Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
5. Bartłomiej Reguła - Zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
6. Mateusz Kwaśniak - Zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
7. Adam Grabowski - Zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
8. Aleksander Kopczyński - Zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
9. Klaudia Smolarek - Zawodniczka Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
10. Jeremi Danielik - Zawodnik Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica
11. Artur Petrosyan -Zawodnik Ludowego Towarzystwa Sportowego Opoczno Sport Team
12. Dawid Krzysztofik - Zawodnik Ludowego Towarzystwa Sportowego Opoczno Sport Team
13. Mikołaj Gancarz - Zawodnik Ludowego Towarzystwa Sportowego Opoczno Sport Team
14. Bartłomiej Świątek - Zawodnik Ludowego Towarzystwa Sportowego Opoczno Sport Team
15. Marta Turoboś - Zawodniczka Ludowego Klubu Kolarskiego LUKS SŁAWNO
16. Adam Sapieja - Zawodnik Ludowego Klubu Kolarskiego LUKS SŁAWNO
17. Julia Zięba - Zawodniczka Ludowego Klubu Kolarskiego LUKS SŁAWNO
18. Aleksander Auguścik - Zawodnik Ludowego Klubu Kolarskiego LUKS SŁAWNO
19. Adam Podsiadły - Zawodnik Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz" przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie
20. Hubert Rutowicz - Zawodnik Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz" przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie
21. Natalia Karlińska - Zawodniczka Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz" przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie
22. Patryk Nowicki - Zawodnik Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz" przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie
23. Monika Rutowicz - Zawodniczka Uczniowskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego „Pegaz" przy Zespole Szkół Prywatnych w Opocznie
24. Konrad Pawul - Zawodnik Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
25. Nikola Nasulewicz - Zawodniczka Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
26. Andrzej Krzyżanowski - Zawodnik Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
27. Natalia Deka - Zawodniczka Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
28. Julia Deka - Zawodniczka Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
29. Nadia Nasulewicz - Zawodniczka Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
30. Klaudia Skapczyńska - Zawodniczka Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportów Walki FF SPORT OPOCZNO
31. Przemysław Gierczak - Zawodnik Ludowego Klubu Kolarski LUKS SŁAWNO

źródło: Starostwo Powiatowe w Opocznie

Zobacz zdjęcia: