wersja testowa serwisu

Nocą rywalizowali o Puchar Wójta Gminy Sławno. Za nami turniej piłki nożnej

img_9292
fot. UG Sławno

W sobotę, 18 września odbył się "Turniej Nocny o Puchar Wójta Gminy Sławno" w piłkę nożną dla mieszkańców gminy, który odbył się w hali sportowej w Sławnie.

Otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Sławno Tadeusz Wojciechowski, który przywitał przybyłych gości: Beatę Szlęzak zastępcę Wójta Gminy Sławno, Marzannę Skowrońską dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Sławnie, Elżbietę Białecką dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Szadkowicach i licznie przybyłych zawodników drużyn oraz kibiców.

Do turnieju zgłosiło się osiem sołectw z terenu gminy: Ludwinów, Gawrony, Wincentynów, Kozenin, Szadkowice, Ostrożna, Prymusowa Wola, Psary. Mecze w grupach trwały 8 minut bez zmiany strony boiska. Organizator po losowaniu podzielił drużyny na dwie grupy.

Grupa I: Ludwinów, Gawrony, Kozenin, Szadkowice.

Ludwinów – Gawrony 0:2
Kozenin – Szadkowice 2:3
Ludwinów – Kozenin 1:6
Gawrony – Szadkowice 0:2
Ludwinów – Szadkowice 1:1
Gawrony – Kozenin 2:1

Grupa II: Ostrożna, Wincentynów, Prymusowa Wola, Psary.

Ostrożna – Wincentynów 0:2
Prymusowa Wola – Psary 3:1
Ostrożna – Prymusowa Wola 3:3
Wincentynów – Psary 2:1
Ostrożna – Psary 3:0
Wincentynów – Prymusowa Wola 0:2

Zwycięzcy grup zagrali w finale, natomiast zespoły z drugiego miejsca o trzecie miejsce. Mecze finałowe trwały 10 minut bez zmiany strony boiska.

  • III MIEJSCE: Gawrony – Wincentynów 2 : 1 ​
  • FINAŁ: Szadkowice – Prymusowa Wola 2 : 1

Zwycięzcom okazałe puchary i bidony wręczały Beata Szlęzak zastępca Wójta Gminy Sławno oraz Elżbieta Białecka dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Szadkowicach. Organizator zapewnił wszystkim uczestnikom turnieju ciepły posiłek i wodę do picia. Turniej sędziowali: Remigiusz Łubowski i Łukasz Błotnicki.

źródło: UG Sławno