wersja testowa serwisu

Policja szuka świadków zdarzenia drogowego z 27 stycznia w Łasku na ul. Wileńskiej

policja-kamizelka

Zespół do spraw Wykroczeń Komendy w Łasku poszukuje świadków zdarzenia drogowego zaistniałego w dniu 27.01.2021 roku na ulicy Wileńskiej w Łasku.

Według ustaleń kierowca pojazdu osobowego najprawdopodobniej koloru niebieskiego, podczas włączania się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem marki Fiat Seicento. Kobieta chcąc uniknąć zderzenia hamowała, jednak z uwagi na śliską nawierzchnię zatrzymała pojazd w poprzek drogi i w tym czasie pojazd marki Seat jadący z przeciwnego kierunku nie zdążył zareagować i doszło do bocznego zderzenia. Kierujący, który włączał się do ruchu i nie udzielił pierwszeństwa oddalił się z miejsca zdarzenia nie zostawiając swoich danych.

Policja zwraca się o pomoc w ustaleniu świadków opisanej kolizji. Wszystkie osoby, które widziały to zdarzenie proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Łasku przy ulicy 9 maja 32/36. Kontakt telefoniczny z Zespołem do spraw Wykroczeń pod numerem 47 84 542 53, całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem 47 84 542 11 lub numerem alarmowym 997.

Źródło: KPP Łask