wersja testowa serwisu

Rzgów ponownie gospodarzem Mistrzostw Polski Kobiet w Siatkonodze

siatkonoga-plakat

20 czerwca odbędą się II Mistrzostwa Polski Kobiet w Siatkonodze Rzgów 2021. Podobnie, jak rok temu to miasto Rzgów będzie gościć zespoły z całego kraju, walczące o miano najlepszej futnetowej drużyny w Polsce.

Tytułu mistrzowskiego będą bronić zawodniczki Blokers Łódź. W pierwszych mistrzostwach wzięło udział 50 zawodniczek, reprezentujących barwy 12 drużyn. Zobacz zeszłoroczną klasyfikację: https://www.facebook.com/polskifutnet/posts/130920051803835.

CHCESZ, ABY TWOJA DRUŻYNA WYSTĄPIŁA W MISTRZOSTWACH POLSKI KOBIET W SIATKONODZE?
Na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wyślij nazwę swojej drużyny oraz imię i nazwisko osoby zgłaszającej wraz z telefonem, e-mailem i pełnioną przez nią funkcją (np. zawodniczka, trener, prezes). W odpowiedzi otrzymasz regulamin i szczegóły dotyczące zgłoszenia drużyny do mistrzostw.

POZNAJ PRZEPISY GRY I ZASADY TURNIEJU.
Mistrzostwa Polski zostaną rozegrane systemem drużynowym, a każdy mecz będzie składał się z pojedynku singlowego (1 na 1), pojedynku deblowego (2 na 2) oraz pojedynku trójek (3 na 3).

PODSTAWOWE PRZEPISY SIATKONOGI
http://tiny.cc/podstawoweprzepisy

INFO O GRZE SINGLOWEJ
http://tiny.cc/info1x1

INFO O DEBLU
http://tiny.cc/info2x2

INFO O TRÓJKACH
http://tiny.cc/info3x3

Turniej organizowany jest przez Polski Futnet, GOSTiR Rzgów, Zawisza Rzgów oraz Blokers Łódź, pod patronem honorowym burmistrza Rzgowa Mateusza Kamińskiego oraz auspicjami UNIF-u (światowej federacji futnetu).

źródło: UM Rzgów