Seniorzy z gminy Drzewica obchodzili swoje święto

glowne_1124
fot. UM Drzewica

Zgodnie z tradycją Koło Emerytów i Rencistów w Drzewicy zorganizowało obchody Dnia Seniora. Kameralna uroczystość odbyła się w środę, 8 listopada 2023 roku w Restauracji „Zamkowa".

Drzewickie Koło Emerytów i Rencistów od wielu lat organizuje uroczyste spotkania z okazji Dnia Seniora. Podczas obchodów członkowie stowarzyszenia mają okazję porozmawiać o sprawach dotyczących seniorów i problemach życia codziennego. Ten dzień starają się spędzać w miłej atmosferze z poczuciem godności i wzajemnego szacunku.

Tegoroczna uroczystość zgromadziła liczną grupę emerytów i rencistów. Na spotkaniu pojawili się także przedstawiciele drzewickiego samorządu - Burmistrz Drzewicy Janusz Reszelewski oraz Zastępca Burmistrza Drzewicy Dominik Niemirski, którzy przekazali seniorom gratulacje, podziękowania i najlepsze życzenia.

Spotkanie stanowiło także okazję do podsumowania działalności Koła w ostatnich miesiącach oraz do integracji podczas uroczystego obiadu przebiegającego w sympatycznej, koleżeńskiej atmosferze.

źródło: UM Drzewica