wersja testowa serwisu

Siatkarze z Klubu Sportowego Volley Żelazny z wizytą w Starostwie

normal_b3ade21a4fa9f3ca614b8549dcb272404a8050a7
fot. Starostwo Powiatowe w Opocznie

Przedstawiciele sekcji juniorów i juniorek piłki siatkowej Młodzieżowego Klubu Sportowego Volley Żelazny z Opoczna wraz z Prezesem Rafałem Skoczylasem gościli w naszym Starostwie. Z młodymi sportowcami spotkali się: Starosta Marcin Baranowski, Wicestarosta Maria Barbara Chomicz oraz Przewodniczący Rady Powiatu Opoczyńskiego Józef Róg.

Spotkanie było okazją do pogratulowania sportowcom sukcesów i podziękowań za ciężką pracę i za zaangażowanie w kształtowaniu sportowych postaw naszej opoczyńskiej młodzieży. Władze Powiatu wyraziły swoje uznanie dla pracy Zarządu, Trenerów, Członków i zawodników Klubu za organizację tegorocznych 11 turniejów plażowej piłki siatkowej.

Młodzi sportowcy podzielili się wrażeniami jakie towarzyszyły im podczas ostatnich rozgrywek, opowiedzieli czym dla nich jest możliwość gry w piłkę siatkową oraz jakie mają plany na najbliższą przyszłość.

„Wiele wysiłku wymaga systematyczny trening, ale młodzież daje z siebie bardzo wiele. Potrzebna nam jednak pomoc, bo żeby osiągać dziś sukcesy, nie wystarczy talent. Potrzebne jest miejsce do treningu, sprzęt, pieniądze na wyjazdy na zawody" - mówił prezes Klubu Rafał Skoczylas.

Władze Powiatu zapewniły o swoim wsparciu i pomocy we wszystkich przedsięwzięciach podejmowanych przez Klub Volley Żelazny.

Na zakończenie spotkania siatkarze podziękowali za dotychczasową współpracę i życzliwość jaką otrzymują od Powiatu Opoczyńskiego. Korzystając z okazji przekazali Staroście Marcinowi Baranowskiemu koszulkę sportową, którą otrzymały najlepsze pary IV edycji plażowej piłki siatkowej Mixtów w ramach Grand Prix Powiatu Opoczyńskiego.

Przed siatkarzami już wkrótce pierwszy mecz w III Lidze Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki!

źródło: Starostwo Powiatowe w Opocznie