wersja testowa serwisu

Skierniewice: Włamał się do wrzutomatów w dworcowej toalecie. 20-latek zatrzymany, grozi mu 10 lat więzienia

policja-auto-napis

17 września 2020 roku zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszał 20-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego, który włamał się do wrzutomatów zamontowanych w toalecie na dworcu kolejowym w Skierniewicach. Kryminalni rozpoznali mężczyznę kilka dni po zdarzeniu, gdy szedł jedną ze Skierniewickich ulic.

Skierniewiccy policjanci pracowali nad sprawą włamania do wrzutomatów z pieniędzmi, znajdujących się w dworcowej toalecie. 13 września 2020 roku zaraz po przyjęciu zawiadomienia o kradzieży z włamaniem policjanci rozpoczęli pracę nad ustaleniem sprawcy. Wykonali na miejscu czynności procesowe, zyskując informacje na temat wyglądu podejrzewanego.

W środę, 16 września kryminalni przejeżdżając przez wiadukt nad dworcem kolejowym, rozpoznali w osobie idącej chodnikiem, mężczyznę podejrzanego o dworcowe włamanie. Został on doprowadzony do skierniewickiej komendy i dalej przesłuchany. Okazało się, że funkcjonariusze trafnie rozpoznali sprawcę przestępstwa.

20-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego 17 września 2020 roku usłyszał zarzuty dwóch kradzieży z włamaniem w dniu 13 września 2020 roku, do których się przyznał. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP w Skierniewicach