wersja testowa serwisu

Ukrył narkotyki w pudełku po kremie, policjanci nie dali się nabrać. 37-latkowi grożą 3 lata więzienia

240-127076
fot. KMP w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrkowscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki odurzające. 37-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

4 marca po godzinie 20:00 piotrkowscy policjanci na jednym z duktów leśnych zauważyli pojazd. W Nissanie siedział mężczyzna, który na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać. Okazało się, że w kieszeni posiadał zawiniątko z suszem roślinnym. Po sprawdzeniu testerem narkotykowym wyszło na jaw, że ukrywał marihuanę.

Po sprawdzeniu miejsca zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze odnaleźli dilerkę z białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. Policjanci odnaleźli również, ukryte w metalowej puszce ziarna konopi oraz susz roślinny w woreczku foliowym. Narkotyk ukryty był w opakowaniu po kremie.

Łącznie zabezpieczono prawie 4 gramy suszu roślinnego oraz prawie pół grama białego proszku, wagę elektroniczną oraz pieniądze. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. 37-latek za posiadanie środków odurzających odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP w Piotrkowie Trybunalskim

fot. KMP w Piotrkowie Trybunalskim