wersja testowa serwisu

Wraca bezpośrednia obsługa interesantów w Urzędzie Gminy Poświętne

spotkanie-ludzie-komputery

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r., od poniedziałku 25 maja br. Urząd Gminy Poświętne przywraca bezpośrednią obsługę obywateli z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych.

W związku z powyższym będzie możliwość osobistego załatwiania spraw. Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Powyższe zmiany są skorelowane z uchyleniem przepisów wstrzymujących bieg terminów administracyjnych, które ulegną wznowieniu od 25 maja 2020 r.

Klienci Urzędu zobowiązani są do zakrywania nosa i ust przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki, przyłbicy albo kasku ochronnego.

Jednocześnie zachęcamy Państwa tak, jak dotychczas, do korzystania z dostępnych narzędzi załatwiania spraw administracyjnych: telefonicznie 44 756 40 34 lub za pomocą Internetu: wiadomości e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej (adres skrytki ePUAP /GminaPoswietne_1/skrytka).

Nadal pozostajemy w stanie pandemii, dlatego prosimy Państwa, aby tylko najpilniejsze sprawy załatwiać osobiście. Dbajmy o siebie i swoich najbliższych.

źródło: UG Poświętne