Za miesiąc Dni Białaczowa! Poznaliśmy muzyczne gwiazdy imprezy

audience-1850119_1280

Burmistrz Białaczowa Barbara Goworek oraz Rada Miejska w Białaczowie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Białaczów na nadzwyczajne wydarzenie plenerowe – DNI BIAŁACZOWA

Tegoroczne święto zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie, obfitujące w niezapomniane wrażenia muzyczne i rozrywkowe dla całych rodzin.

Sobota, 3 sierpnia 2024r.

Na scenie podczas Dni Białaczowa wystąpią wybitni artyści, którzy rozgrzeją publiczność do czerwoności:

ZESPÓŁ ARTYSTYCZNO-MUZYCZNY GMINY BIAŁACZÓW działający w naszej Gminie od 5 lat, to grupa utalentowanych osób, która wzbogaca życie kulturalne lokalnej społeczności. Zespół wykonuje szeroki repertuar, od muzyki ludowej po współczesne utwory, regularnie występując na uroczystościach i imprezach okolicznościowych. Dzięki swojej pasji i zaangażowaniu, zespół zyskał duże uznanie wśród mieszkańców Gminy oraz poza nią.

MACIEJ SMOLIŃSKI to popularny polski prezenter telewizyjny, dziennikarz i wokalista, znany głównie z programów muzycznych w TVP, takich jak "Disco Polo Live" i "Disco Studio". Jego charyzmatyczna osobowość i doskonały kontakt z widzami uczyniły go jednym z ulubieńców publiczności. Maciej Smoliński aktywnie angażuje się w wydarzenia muzyczne, zarówno jako prowadzący, jak i wykonawca, zdobywając uznanie na polskiej scenie muzycznej.

BRATHANKI to znany polski zespół muzyczny, który łączy folk z elementami popu i rocka. Powstał w 1998 roku i szybko zdobył popularność dzięki energetycznym utworom i charakterystycznemu brzmieniu, które wyróżniają tradycyjne instrumenty ludowe. Do ich najbardziej znanych hitów należą "Czerwone korale" i "W kinie, w Lublinie - kochaj mnie". Brathanki są cenione za żywiołowe koncerty i umiejętność łączenia nowoczesnych stylów muzycznych z polską tradycją ludową.

MIŁYPAN to polski artysta i wokalista znany przede wszystkim z twórczości w gatunku disco polo. Jego utwory charakteryzują się chwytliwymi melodiami i tekstami, które szybko zyskały popularność wśród fanów muzyki tanecznej. Miłypan zdobył szerokie grono odbiorców dzięki przebojom takim jak "Królowa" i "Hop Hop", które często gościły na listach przebojów oraz imprezach muzycznych. Jego charyzma i energiczne występy sceniczne przyciągają wielu fanów na koncerty.

Nie przegap tegorocznych Dni Białaczowa! To świetna okazja, aby wspólnie delektować się muzyką, spotkać się ze znajomymi i spędzić czas w przyjaznej atmosferze. Gorąco zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

źródło: UM Białaczów