wersja testowa serwisu

Za nami kolejny turniej III edycji Grand Prix Powiatu Opoczyńskiego w siatkówce plażowej mikstów

60
fot. Urząd Gminy Paradyż

W sobotę 8 sierpnia rozegrany został II turniej III edycji Grand Prix Powiatu Opoczyńskiego w siatkówce plażowej mikstów. Spotkanie odbyło się w Przyłęku nad Czarną, siatkarze rywalizowali o Puchar Wójta Gminy Paradyż Wojciecha Rudalskiego.

Do turnieju przystąpiło 11 par, 1 para wycofała się w ostatniej chwili z powodu kontuzji jednego z zawodników.

Organizatorami turnieju byli: MKS Volley Żelazny Opoczno na czele z Prezesem Klubu Rafałem Skoczylasem, Gmina Paradyż na czele z Wójtem Gminy Wojciechem Rudalskim oraz Zarząd Powiatu Opoczyńskiego: Michał Białek, Michał Konecki oraz Andrzej Urbańczyk.

Poczęstunek dla siatkarzy ufundował Sławomir Rek, wiceprzewodniczący Rady Powiatu.

Wyniki Turnieju:
Katarzyna Skorłutowska/Patryk Raczyński – Małgorzata Dusza/Filip Białecki 21:15
Aleksandra Michalska/Rafał Skoczylas – Nikola Grzywacz/Kacper Purgał 11:21
Aleksandra Stańczyk/Wojciech Zych – Julia Stańczyk/Igor Przybyła 18:21
Wiktoria Ciesielska/Artur Ambroszczyk – Katarzyna Skorłutowska/Patryk Raczyński 15:21
Aleksandra Szamburska/Kamil Świercz – Zuzanna Białecka/Kuba Danielik 21:8
Kinga Ciach/Patryk Białecki – Nikola Grzywacz/Kacper Purgał 7:21
Julia Stańczyk/Igor Przybyła – Julia Cieślik/Jakub Wolski 16:21
Aleksandra Stańczyk/Wojciech Zych – Wiktoria Ciesielska/Artur Ambroszczyk 14:21
Aleksandra Michalska/Rafał Skoczylas – Zuzanna Białecka/Kuba Danielik 21:18
Małgorzata Dusza/Filip Białecki – Julia Stańczyk/Igor Przybyła 12:21
Katarzyna Skorłutowska/Patryk Raczyński – Aleksandra Szamburska/Kamil Świercz 12:21
Nikola Grzywacz/Kacper Purgał – Julia Cieślik/Jakub Wolski 21:18
Julia Stańczyk/Igor Przybyła – Kinga Ciach/Patryk Białecki 21:8
Aleksandra Michalska/Rafał Skoczylas – Wiktoria Ciesielska/Artur Ambroszczyk 14:21
Julia Cieślik/Jakub Wolski – Julia Stańczyk/Igor Przybyła 21:18
Katarzyna Skorłutowska/Patryk Raczyński – Wiktoria Ciesielska/Artur Ambroszczyk 21:17

Półfinały:
Aleksandra Szamburska/Kamil Świercz – Julia Cieślik/Jakub Wolski 21:13
Nikola Grzywacz/Kacper Purgał – Katarzyna Skorłutowska/Patryk Raczyński 21:13

Mecz o III miejsce:
Julia Cieślik/Jakub Wolski – Katarzyna Skorłutowska/Patryk Raczyński 21:9

Finał:
Aleksandra Szamburska/Kamil Świercz – Nikola Grzywacz/Kacper Purgał 21:18

Punktacja turniejowa:
I Aleksandra Szamburska/Kamil Świercz 16 pkt
II Nikola Grzywacz/Kacper Purgał 15 pkt
III Julia Cieślik/Jakub Wolski 14 pkt
IV Katarzyna Skorłutowska/Patryk Raczyński 13 pkt
V Julia Stańczyk/Igor Przybyła 12 pkt
VI Wiktoria Ciesielska/Artur Ambroszczyk 11 pkt
VII Aleksandra Michalska/Rafał Skoczylas 10 pkt
VIII Kinga Ciach/Patryk Białecki 9 pkt
IX Zuzanna Białecka/Kuba Danielik 8 pkt
X Aleksandra Stańczyk/Wojciech Zych 7 pkt
XI Małgorzata Dusza/Filip Białecki 6 pkt

źródło: UG Paradyż