wersja testowa serwisu

Zbliża się Rodzinny Piknik Modelarski w Opocznie. Zapisz się już dzisiaj

model-plane-4236401_960_720

Miejski Dom Kultury zaprasza na „Rodzinny Piknik Modelarski", który odbędzie się 25 lipca (w sobotę) na Stadionie CERAMIKI, przy Al. Sportowej 1 w Opocznie.

- Piknik rozpoczynamy o godz. 15.00. Dla wszystkich, którzy odpowiedzą na nasze zaproszenie przygotowaliśmy wiele atrakcji, w tym między innymi budowę modeli samolotów i balonów na ogrzane powietrze połączone z modelarskimi rodzinnymi zawodami drużynowymi - mówi Zdzisław Miękus, dyrektor MDK i dodaje, że wstęp na Piknik jest wolny, ale ze względów bezpieczeństwa ograniczona będzie liczba uczestników. - Mieszkańcy, którzy chcieliby wziąć udział w imprezie proszeni są o dokonywanie zapisów telefonicznych w MDK (nr tel. 44 786 24 65) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00. Obowiązuje limit 150 osób, a o udziale w Pikniku zadecyduje kolejność zgłoszeń - podkreśla dyrektor opoczyńskiej instytucji kultury.

W programie wydarzenia znalazły się również: występy solistów Studia Piosenki TON, pokazy fitness Centrum Tańca i Ruchu TICO, a także liczne gry, zabawy i konkursy. Partnerami „Rodzinnego Pikniku Modelarskiego" są Gmina Opoczno i Klub Sportowy CERAMIKA.

źródło: MDK w Opocznie