wersja testowa serwisu

[ZDJĘCIA] Spotkanie integracyjne Seniorów w Miedznej Murowanej

b2ap3_large_20190820_12270_20190827-070110_1

We wtorek, 20 sierpnia 2019 roku rekreacyjne miejsce nad zalewem w Miedznej Murowanej tętniło życiem, a to za sprawą spotkania integracyjnego zorganizowanego tym razem przez Dom Dziennego Pobytu „Senior – WIGOR" w Niemojowicach. W spotkaniu tym wzięli udział seniorzy z personelem z Domu Dziennego Pobytu „Senior – WIGOR" w Miedznej Drewnianej, z Dziennego Domu Senior + w Drzewicy oraz Dziennego Domu „Senior +" w Przyłęku.

Przybyłych serdecznie powitali p.o. kierownika placówki w Niemojowicach Pani Magdalena Pytlos oraz Wójt Gminy Żarnów – Krzysztof Nawrocki. Zaproszeni goście przy zastawionym smacznymi potrawami stole mieli możliwość porozmawiać, pośmiać się i jeszcze bliżej poznać. Były wspólne śpiewy i niesamowite tańce przy rytmach znanych przebojów. O oprawę muzyczną zadbał Pan Marek Jaworski, który doskonale wie jak rozruszać seniorów i sprawić by się świetnie bawili. Ponadto uczestnicy mogli skorzystać ze spacerów brzegiem wody czy poćwiczyć na siłowni zewnętrznej. Dodatkową atrakcją dla chętnych seniorów była możliwość bezpłatnej wyprawy po zalewie rowerami wodnymi i rozkoszowanie się słoneczną aurą oraz pięknymi widokami.

​Wielogodzinne spotkanie upłynęło w przyjaznej i radosnej atmosferze z planami na kolejną wspólną zabawę. Poprzez takie spotkania seniorzy udowadniają, że dobra zabawa w każdym wieku daje wiele radości i choć na chwilę pozwala cofnąć licznik życia a patrząc na ich twarze można zauważyć niesamowitą energię, radość, błysk w oczach i chęć do zabawy.