[ZDJĘCIA] Za nami III Noworoczny Nocny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Opoczyńskiego

Untitled

Turniej ten rozegrany został 18 stycznia 2020 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych im. Stanisława Staszica w Opocznie. Był turniejem nocnym nie tylko z nazwy. Zawody te trwały od 16.30 w sobotę do 1.00 w niedzielę. Zgłosiło się 9 drużyn, które podzielone zostały na 2 grupy.

Grupa A: Giganci Opoczno, Policja, Volley Team Powiat Opoczyński, Pasjonaci Opoczno
Grupa B: KIM Opoczno, Żelazna Młodzież, Nadleśnictwo Opoczno, Straż Pożarna, Stowarzyszenie „Hubalowa Rodzina".

W finale zwyciężyła drużyna Stowarzyszenie „Hubalowa Rodzina", która pokonała Volley Team Opoczno, a mecz o trzecie miejsce wygrał zespół Żelazna Młodzież, która pokonała Pasjonatów.

Puchary i nagrody zwycięzcom wręczyli Starosta Opoczyński Marcin Baranowski i członek Zarządu Powiatu Michał Białek.

Organizatorami turnieju poza Powiatem Opoczyńskim byli także Marek Zieliński dyrektor ZSP w Opocznie i Rafał Skoczylas prezes MKS Volley Żelazny Opoczno.